Neohodnoceno
Navíjač AQUACRAFT® 990051, Vozík s navijákom na hadicu, Premium
| Kategorie: | Navíječe |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.33 kg |
| EAN: | 4713273502862 |
| Šířka: | 53 cm |
| Výška: | 36.5 cm |
| Délka: | 13.74 cm |
| Hmotnost: | 3.33 kg |
| Druh produktu: | Navíjač |
| Obsahuje hadicu: | Nie |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
| Uchytenie: | S kolieskami |
S košem na uskladnění nářadí.
Vysoka stabilita a lehké přesouvání.
Pomocný naviják předchází deformacím, zamotání a ohýbání hadici při stáčení.
Jednoduchá montáž bez použití nářadí.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
