Neohodnoceno
Násada vidlová 150 cm
| Kategorie: | Násady na lopaty a vidle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 8586014251468 |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 150 cm |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| Typ: | násada |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (cm): | 148,5 |
| Druh produktu: | Násada na vidly |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Priemer (mm): | 40 |
Díky násadě vidlové dlouhé 150 cm můžete snadno a efektivně přesouvat těžké předměty. Je vyrobena z odolného materiálu a poskytuje vysokou únosnost, což ji činí ideální pro domácnost i profesionální použití.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
