Neohodnoceno
Vědro MA3291 15 lit., malířské
| Kategorie: | Nádoby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8585023332915 |
| Šířka: | 26.5 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Délka: | 37 cm |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Objem vedra (l): | 15.0 |
| Typ príslušenstva: | vedro |
| Určenie: | maliarske |
Vědro MA3291 o objemu 15 litrů je ideální pro malířské práce. S jeho robustním designem a praktickou velikostí vám poslouží jako spolehlivý pomocník při každém malířském projektu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
