Neohodnoceno
Motyka Gardex Wani 300 g, záhradnícka, kovaná, drevená násada
| Kategorie: | Motyky s násadou |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8585023380312 |
| Výška: | 120 cm |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | motyka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 119,5 |
| Druh produktu: | Motyka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Liatina |
| Pracovná šírka (cm): | 7 |
| Tvar motyky: | Kombinovaná |
| Typ náčinia: | motyka |
| Typ použitia: | na hriadky |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Motyka Gardex Wani o hmotnosti 300g s dřevěnou násadou vhodná okopávání, zarovnávání a odstraňování plevele.
SPECIFIKACE
Typ: zahradnická motyka
Tvar motyky: kombinovaná
Materiál: litina, dřevo
Délka: 120 cm
Pracovní šířka: 13 cm
Hmotnost hlavy: 300 g
Hmotnost i s násadou: 800 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
