Uperfect UXbox E4 M185T08 18'' 1920x1080 120Hz přenosný monitor
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.48 kg |
| EAN: | 5907085521954 |
| Hmotnost: | 2.48 kg |
| Délka balení: | 48,50 |
| Množství v balení: | 5 ks. |
| Šířka balení: | 30,00 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen DuShang Technology Co., Ltd., Bantian Street 711, 518116 |
| Výrobce (e-mail): | help@uperfectmonitor.com |
| Výška balení: | 8,00 |
Uperfect UXbox E4 M185T08 18'' 1920x1080 120Hz přenosný monitor
Přenosný monitor Uperfect UXbox E4 M185T08 je spolehlivou volbou pro ty, kteří hledají mobilní monitor kombinující vysokou kvalitu obrazu a funkčnost v kompaktním provedení. Jeho 18palcová obrazovka s rozlišením Full HD 1920 x 1080 poskytuje detaily a čistotu, které se budou dobře hodit pro práci, zábavu i hraní her.
Hladkost pro maximální pohodlí
Monitor nabízí obnovovací frekvenci 120 Hz, která zaručuje plynulý obraz - ideální pro hraní her i dynamické filmy. Doba odezvy 14 ms minimalizuje výskyt duchů a zajišťuje čistý obraz i při rychlých pohybech.
Syté barvy - dokonalá reprodukce barev
Monitor Uperfect UXbox E4 M185T08 se vyznačuje bohatou paletou barev, která pokrývá 72 % barevného gamutu a 100 % sRGB, což se projevuje přesnou reprodukcí a plností barev na obrazovce. Tento monitor bude ideální pro práci, kde je přesná reprodukce barev klíčová - ať už jde o grafický design, střih videa nebo práci s fotografiemi. Díky 16,7 milionu barev (8bitová barevná hloubka) je zajištěna čistota a realistické tonální přechody.
Rozlišení Full HD
Displej IPS s rozlišením Full HD 1920 x 1080 přináší detailní obraz s vynikající ostrostí pro práci i zábavu. Díky jasu 300 nitů nabízí monitor optimální viditelnost i v jasném prostředí a pozorovací úhel 178° zajišťuje čitelnost obrazu bez ohledu na úhel pohledu pro snadnou práci ve skupině.
Všestrannost konektorů
Dva plnohodnotné porty USB-C umožňují přenášet obraz i zvuk pro rychlé připojení k notebooku, telefonu nebo tabletu. Další port mini HDMI s podporou 4K rozšiřuje možnosti připojení k různým zařízením. Pohodlí zvyšuje také 3,5mm audio výstup, který umožňuje připojit sluchátka nebo externí audio systém.
Robustní konstrukce
Monitor je vyroben z odolného plastu ABS a kovových součástí, takže je trvanlivý a odolný proti poškození. Díky kompatibilitě s držákem VESA 75 x 75 mm lze monitor připevnit na rameno nebo nástěnný držák, což z něj činí flexibilní řešení pro jakýkoli interiér, od kanceláře až po domácí stůl.
Základní zvuk bez dalšího příslušenství
Monitor je vybaven2 integrovanými 1W reproduktory, které nabízejí základní kvalitu zvuku a umožňují vám vychutnat si multimédia bez nutnosti dalšího vybavení. Toto praktické řešení bude fungovat zejména na cestách nebo při rychlých prezentacích a poskytne zvuk přizpůsobený každodenním potřebám.
Součástí balení je:
- Monitor
- Kabel HDMI Mini 4K
- Kabel USB-C na USB-C x2
- Napájecí adaptér PD30W
- Šrouby M4x4 mm x4
- Nálepka se šrouby ODS-086
- Uživatelská příručka
| Výrobce | Uperfect |
|---|---|
| Model | UXbox E4 M185T08 |
| Typ displeje | IPS |
| Velikost displeje | 18" |
| Rozlišení obrazovky | 1920 x 1080 |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr | 1200:1 |
| Jas | 300 |
| Pozorovací úhel | Plný pozorovací úhel 178° |
| Barevný gamut | 72% |
| sRGB | 100% |
| Barva displeje | 16,7M(8bit) |
| Rychlost odezvy | 14 ms |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Materiál krytu | ABS plast + kov |
| Vestavěné reproduktory | 2x 8Ω 1W |
| VESA | 75 x 75 mm |
| Porty | Plnohodnotný konektor USB-C pro audio a video vstup x2, mini HDMI 4K pro audio a video vstup x1, 3,5mm AUX pro audio výstup x1 |
| Napájení | 14W |
| Distribuční výkon | PD30W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
