XTOOL S1 Zvedací podstavec
| Kategorie: | Laserové gravírování |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.466 kg |
| EAN: | 6928819520493 |
| Hmotnost: | 16.466 kg |
| Délka balení: | 82,00 |
| Množství v balení: | 1 ks |
| Šířka balení: | 61,50 |
| Výrobce (adresa): | Makeblock Europe BV, Oostergracht 48, 3763 LZ |
| Výrobce (e-mail): | support@info.xtool.com |
| Výška balení: | 16,00 |
Výšková prodlužovací základna XTOOL S1
Výšková prodlužovací základna XTOOL S1 výrazně zvyšuje maximální výšku obrobku ze 42 mm na 125 mm, což vám umožňuje pracovat se silnými materiály, jako jsou velké dřevěné bedny nebo jiné objemné projekty. Díky tomu můžete provádět náročnější úlohy bez omezení daných pracovním prostorem. Základna je navržena tak, aby dokonale ladila se strukturou stroje, zajišťovala úplné utěsnění a eliminovala riziko úniku laserového světla nebo kouře během provozu.
Rotační gravírování 4 v 1 s ještě širším rozsahem
V kombinaci s rotačním nástavcem RA2 Pro umožňuje základna gravírování ve čtyřech konfiguracích: na válcových předmětech, hrnkách s uchy, koulích a špercích a prstenech. Rozšířený pracovní rozsah umožňuje gravírování předmětů o průměru od 3 do 106 mm pomocí válečkového systému (se základnou) a až do 100 mm v držáku na hrnky.
Bezpečnost a propracovaný design
Konstrukce základny je navržena pro bezpečný a pohodlný provoz. Zajišťuje dokonalé utěsnění, zabraňuje úniku laserového světla a zároveň účinně omezuje emise kouře a výparů. Stabilní konstrukce a zvýšená pracovní výška až 125 mm umožňují bezpečné a přesné zpracování nejrůznějších materiálů.
| Výrobce | xTool |
|---|---|
| Kód produktu | P5010249 |
| Kompatibilita | XTOOL S1 |
| Maximální výška materiálu se základnou | 125 mm |
| Podpora rotačního nástavce | Ano (RA2 Pro) |
| Rozsah průměrů pro gravírování (válečkový systém, se základnou) | 3–106 mm |
| Rozsah průměrů pro gravírování (držák na kelímky, se základnou) | 0–100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
