Neohodnoceno
Všestranný elektrický válec LaserPecker
| Kategorie: | Laserové gravírování |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5906168433740 |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| Délka balení: | 27,50 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 7,00 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Hingin Technology Co., Ltd, No. 8 Yaxing Road Longgang, 518000 |
| Výrobce (e-mail): | services@laserpecker.com |
| Výška balení: | 16,00 |
Všestranný elektrický válec LaserPecker
Získejte více možností při používání laserové gravírky LP2. Elektrický válec LaserPecker Versatile umožňuje zvětšit pracovní plochu až na 10 x 200 cm, takže můžete snadno zdobit i větší předměty včetně desek a pracovních stolů. S jeho pomocí budete moci gravírovat také válcové předměty, jako jsou válečky a lahve, a také nerovné nebo zakřivené povrchy. Výrobek podporuje několik režimů, včetně válcového, vozíkového a deskového.
Součástí balení je
- Váleček
- Magnetický posuvník x2
- Držák ve tvaru písmene C
- Silikonové pásky
- Kabel USB
- Uživatelská příručka
| Výrobce | LaserPecker |
|---|---|
| Model | LPVE |
| Max. plocha gravírování | 10 x 200 cm |
| Vstupní proud | 5 V / 2 A |
| Materiál | Eloxovaný hliník |
| Rozměry | 18,6 x 12,7 x 3,7 cm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
