Neohodnoceno
Sada vizitek LaserPecker Aluminum (100 ks)
| Kategorie: | Laserové gravírování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5906168433764 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Délka balení: | 11,00 |
| Šířka balení: | 6,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Hingin Technology Co., Ltd, No. 8 Yaxing Road Longgang, 518000 |
| Výrobce (e-mail): | services@laserpecker.com |
| Výška balení: | 2,50 |
Sada hliníkových vizitek LaserPecker (100 ks).
Tato sada obsahuje 100 hliníkových listů, na které můžete vyrýt libovolné nápisy a vzory. Jedná se o skvělý způsob, jak vytvořit personalizované dárkové karty, vizitky, jmenovky, dveřní plakety a další. Barva gravírování bude bílá nebo blízká bílé. K výrobě desek se používá odolná hliníková slitina, která je mimořádně lehká, ale zároveň trvanlivá a odolná proti ohýbání, poškození a korozi. Poznámka: nejlepších výsledků dosáhnete s gravírovacím strojem LaserPecker LP2, LP3 nebo LP4.
| Výrobce: | LaserPecker |
|---|---|
| Model | LP100BC |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Rozměry | 85 x 55 x 0,1 mm |
| Počet kusů v sadě | 100 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
