Neohodnoceno
Alkalická knoflíková baterie GP Ultra plus A76F (LR44), 1 ks
typové označení: GP A76 (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A), chemické složení: alkalické, kategorie/řada: Alkaline, napětí: 1,5 V, možnost nabíjení: ne, jmenovitá kapacita: 110 mAh (při zátěži 6,2 kOhm), rozměr: 11,6 × 5,4 mm, prodejní obal: 1 ks, blistr, cena za množství: cena za 1 ks
| Kategorie: | Knoflíkové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | 4891199003967 |
| typové označení: | GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A) |
| rozměr: | 11,6 × 5,4 mm |
| max. skladovatelnost: | 3 roky |
| Značka: | GP |
| počet nabíjecích cyklů: | nenabíjecí |
| Hmotnost: | 1,7 g |
| velikost baterie: | neuvádí se |
| Provozní teplota: | 0 °C až +45 °C |
| Kapacita: | 110 mAh (při zátěži 1,6 kOhm) |
| Typ: | GP A76F (AG13, LR44, LR1154, V13GA, PX76A) |
| cena za množství: | cena za 1 ks |
| Záruka: | 24 měsíců |
| chemické složení: | alkalické |
| kategorie-řada: | Alkaline cell |
| jmenovitá kapacita: | 110 mAh (při zátěži 1,6 kOhm) |
| možnost nabíjení: | ne |
| prodejní obal: | 1 ks, blistr |
| napětí: | 1,5 V |
Knoflíková baterie do hodinek G13 GP LR44 (A76F) Alkaline - dlouhotrvající energie pro vaše zařízení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
