Neohodnoceno
Klinok 607-11 18 mm, bal. 06 ks, do sekery
| Kategorie: | Klínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8584163013746 |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 1.8 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Typ: | sada klinkov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Klinok kužeľový |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Typ príslušenstva: | pre ostatné záhradné náradie |
| Určenie: | pre sekery |
| Výmenný systém: | nie |
Sada klínků do sekery 18 mm.
Balení 6 kusů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
