Neohodnoceno
Kľúč Strend Pro WRA-102 300 mm, do 40 mm, nastaviteľný, francúzsky
| Kategorie: | Klíče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8585023358908 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 31 cm |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kľúč Strend Pro WRA-102 je spoľahlivý nástroj pre každodenné použitie. S jeho nastaviteľnou dĺžkou 300 mm a schopnosťou otvoriť matice až do 40 mm, je ideálny pre rôzne úlohy. Jeho francúzske prevedenie zaručuje kvalitu a presnosť pri práci s rôznymi typmi skrutiek a matic.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
