Neohodnoceno
Kľúč Strend Pro WRA-102 250 mm, do 30 mm, nastaviteľný, francúzsky
| Kategorie: | Klíče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8585023358892 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kľúč Strend Pro WRA-102 je ideálnym nástrojom pre rýchle a presné utiahnutie skrutiek a matíc. S nastaviteľnou dĺžkou 250 mm a schopnosťou pracovať s veľkosťou do 30 mm je tento kľúč univerzálnym pomocníkom v dielni alebo domácnosti. Jeho francúzska konštrukcia zaručuje spoľahlivosť a odolnosť.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
