Neohodnoceno
Kleště na PVC trouby GIANT PC-211B, řezač na trubky, Max. 35 mm
| Kategorie: | Kleště | Vodo - topo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8585023330997 |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 5.5 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kleště na PVC trubky GIANT PC-211B jsou spolehlivým nástrojem pro řezání trubek o maximálním průměru 35 mm. S těmito kleštami můžete snadno a přesně oříznout PVC trouby bez námahy as minimálním rizikem poškození. Ideální nástroj pro profesionální řemeslníky i domácí kutily.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
