Neohodnoceno
Kliešte GIANT WS-101, 170 mm, 1-3,2 mm, odblankovacie, odizolovacie, na káble
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8585023380060 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 17 cm |
| Hmotnost: | 330 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Odblankovací kleště na kabely GIANT by neměly chybět ve vaší dílně.
Jsou to ergonomické, automatické kleště pro dráty o průměru 1 – 3,2 mm s integrovaným bezpečnostním řezačem pro dráty do průměru 2 mm.
Vysoce kvalitní čepel zajišťuje 3x vyšší životnost.
SPECIFIKACE
Materiál: kov
Délka: 170mm
Průměr: 1,0 / 1,6 / 2,0 / 2,6 / 3,2mm
hmotnost: 330 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
