Neohodnoceno
Logitech K120 - Klávesnice - USB - česká
| Kategorie: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnost: | 0.732 kg |
| EAN: | 5099206020696 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Výška: | 3 cm |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Délka: | 47 cm |
| Hmotnost: | 0.732 kg |
| Rozhraní klávesnice: | Drátová USB |
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
Typ klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
