Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Premium HM102 1000 g, Hickory, dřevěná rukojeť, zámečnické
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 8585023349463 |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Typ: | ručné, kladivá zámočnícke |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Ergonomická dřevěná rukojeť vyrobená z kmene stromu Hickory. Hickory je dřevo z ořechovce bílého, určené k výrobě rukojetí a jiných výrobků, kde je důležitá vysoká pevnost a odolnost vůči nárazům. Hickory patří mezi nejtvrdší a nejpevnější dřeviny. Pochází ze severní Ameriky. Hickory je hustší, tužší a tvrdší než dubové dřevo nebo dokonce javor.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
