Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Premium ComfortGrip DL502, 600 g, zednické, sklolaminátová rukojeť, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8584163076154 |
| Šířka: | 17.8 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Typ: | ručné, kladivo murárske |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Zednické kladivo Strend Pro Premium v prémiové kvalitě je vhodné pro zednické práce. Širší část se používá k zatloukání hřebíků, úzká k vytahování hřebíků a rozbíjení materiálů. Je vyrobeno z uhlíkové oceli , což zaručuje jeho dlouhou životnost. Ergonomická rukojeť tlumící nárazy je vyrobena ze sklolaminátu. Váha: 600g. Celková délka: 320 mm, rozměr rukojeti: 190 mm, rozměr čepele: 130 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
