Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Premium ComfortGrip DL501, 600 g, tesařské, kovová rukojeť, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8584163076147 |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 34.7 cm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Typ: | ručné, kladivo tesárske |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Tesařské kladivo Strend Pro Premium v prémiové kvalitě je vhodné pro tesařské práce. Širší část se používá k zatloukání hřebíků, úzká k vytahování hřebíků a rozbíjení materiálů. Je vyrobeno z uhlíkové oceli , což zaručuje jeho dlouhou životnost. Leštěné. Ergonomická rukojeť tlumící nárazy . Váha: 600g. Celková délka: 345 mm, rozměr rukojeti: 190 mm, rozměr čepele: 155 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
