Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Premium ComfortGrip DL500, 450 g, obuvnické, kovová rukojeť, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8584163076130 |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 3.2 cm |
| Délka: | 34 cm |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Typ: | ručné, kladivo obuvnícke |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Obuvnické kladivo Strend Pro Premium v prémiové kvalitě je vhodné pro obuvnické práce. Širší část se používá k zatloukání hřebíků, úzká k vytahování hřebíků a odstraňování kůže. Je vyrobeno z uhlíkové oceli , což zaručuje jeho dlouhou životnost. Ergonomická rukojeť tlumící nárazy je vyrobena ze sklolaminátu a je potažena plastem. Váha: 450g. Celková délka: 335 mm, rozměr rukojeti: 190 mm, rozměr čepele: 140 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
