Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Industrial LH411, 600 g, zámečnické, dřevěná rukojeť, průmysl
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8584163001231 |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| Typ: | ručné, kladivo zámočnícke |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | áno |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kladivo Strend Pro Industrial LH411, 600 g, zámečnické, dřevěná rukojeť, průmysl. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné uchopení . Nenahraditelný pomocník do každé dílny.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
