Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HS0001, 2000 g, 30 cm, dřevěná rukojeť
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 8585023369195 |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Délka: | 11.5 cm |
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kladivo s dřevěnou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 6475
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
