Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM352 600 g, zednické, sklolaminátová rukojeť, TPR, délka násady 310mm
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8585023359035 |
| Šířka: | 20.5 cm |
| Výška: | 4.3 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| Typ: | ručné, kladivo murárske |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Zednické kladivo se sklolaminátovou rukojetí tlumící nárazy vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 5108.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
