Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM302 600 g, tesařské, kovová rukojeť, TPR, délka násady 330mm
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8585023364428 |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Typ: | ručné, kladivo tesárske |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Tesařské kladivo s kovovou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 7239.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
