Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM131 4000 g, HEAVY, dřevěná rukojeť, délka násady 700 mm
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.04 kg |
| EAN: | 8584163082773 |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Výška: | 6.5 cm |
| Délka: | 71 cm |
| Hmotnost: | 5.04 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kladivo s dřevěnou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 1042.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
