Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM111 200 g, TUV/GS, sklolaminátová rukojeť, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8585023360215 |
| Šířka: | 9.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 27.5 cm |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kladivo se sklolaminátovou rukojetí tlumící nárazy vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 1041.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
