Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM111 1500g, 380mm, TUV/GS, sklolaminátová rukojeť, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 8585023360284 |
| Šířka: | 14.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Délka: | 40.5 cm |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Kladivo se sklolaminátovou rukojetí tlumící nárazy vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 1041.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
