Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM101 500 g, zámočnícke, drevená rúčka, dĺžka násady 330mm
Kladivo zámečnické
hmotnost: 500 g
materiál: ocel, dřevo
Zámečnické kladivo je mnohoúčelovým úderovým nástrojem vhodným pro práci nejen zámečníků, ale i domácích kutilů.
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8585023360185 |
| Šířka: | 11.5 cm |
| Výška: | 2.2 cm |
| Délka: | 32.5 cm |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| Typ: | ručné, kladivo zámočnícke |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Puzdro: | Nie |
Zámočnícke kladivo s drevenou rúčkou vhodné na univerzálne použitie. Zatĺkacia hlava je vyrobená z kovanej ocele. DIN 1041.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
