Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM100 1000 g, zámečnické, dřevěná rukojeť, délka násady 360mm
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8585023394005 |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 3.7 cm |
| Délka: | 36.5 cm |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Typ: | ručné, kladivo zámočnícke |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Zámečnické kladivo s dřevěnou rukojetí vhodné pro univerzální použití. Zatloukací hlava je vyrobena z kované oceli. DIN 1041.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
