Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro, 10 000 g, sklolaminátová rukojeť
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8584163054206 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Délka: | 89 cm |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kladivo Strend Pro by nemělo chybět ve výbavě profesionálních řemeslníků, ale i domácích kutilů. Má široké a univerzální použití. Kladivo je vyrobeno z tepelně zušlechtěné oceli a rukojeť je vyrobena ze sklolaminátu. Poskytuje při práci maximální komfort. Jeho hmotnost je 10 kg.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
