Neohodnoceno
Pouzdro na opasek 6840.00 držák na kladivo
| Kategorie: | Kapsáře a brašny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585023394227 |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 14.5 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
Pouzdro na opasek 6840.00 je praktickým a spolehlivým způsobem, jak udržet kladivo vždy u sebe. Jeho robustní design zaručuje bezpečné a pohodlné nošení nářadí při práci. Ideální doplněk pro každého řemeslníka nebo mistra domácnosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
