Neohodnoceno
Brašna textilní Strend Pro TB-2013, na nářadí, 47x29.5x25 cm
| Kategorie: | Kapsáře a brašny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8585023382002 |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 51 cm |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
470x295x250 mm
Textilní brašna na nářadí zavíratelná se zipem a ramenním popruhem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
