Filament High Speed PLA Anycubic 1 KG (Bílý)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 6974662351760 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Délka balení: | 20,00 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 19,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Anycubic Technology Co.,Ltd, Yuanshan Street Building No. 11, 518129 |
| Výrobce (e-mail): | support@anycubic.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Vysokorychlostní PLA filament Anycubic 1 KG (bílý).
Seznamte se s filamentem High Speed PLA od společnosti Anycubic, který je určen pro bleskurychlý 3D tisk. Díky inovativnímu jádru optimalizovanému pro vysoké rychlosti vám materiál umožňuje tisknout rychlostí až 500 mm/s, což vám v kombinaci s kompatibilní tiskárnou může zajistit až desetinásobnou rychlost oproti standardním konstrukcím. Neobětujte kvalitu - hotové modely si zachovají přesné hrany a ostré detaily i u těch nejpropracovanějších konstrukcí.
Hladkost a přesnost každé vrstvy
Tajemstvím bezchybných výtisků je optimalizované složení PLA (polylaktidu, je jedním z nejoblíbenějších materiálů používaných pro 3D tisk), které zajišťuje výjimečnou hladkost posuvu vlákna a okamžité ochlazení každé nanesené vrstvy. Filament rovnoměrně protéká tryskou a rychlé tuhnutí zabraňuje deformaci. Kromě toho filament Anycubic zaručuje přesnost tisku ±0,02 mm. Výsledkem jsou dokonale vyhlazené povrchy a ostře vykreslené díly, a to i v případě složitých detailů nebo tvarů.
Bezproblémový průběh tisku
Při práci s filamentem Anycubic se nemusíte obávat prostojů nebo zablokování. Stálý průměr vlákna a jeho stabilní struktura zaručují kontinuitu materiálu a eliminují riziko nedostatku nebo shlukování uvnitř tiskové hlavy. Díky tomu je zajištěn hladký průběh každého tisku - od první vrstvy až po tu poslední.
Všestranná kompatibilita
Ať už používáte moderní vysokorychlostní tiskárnu, nebo klasický model, vlákno Anycubic bude vyhovovat vašim potřebám. Díky jednotné, bezešvé struktuře s řízenou tolerancí průměru je materiál zcela odolný proti zamotání a připravený pracovat v jakémkoli zařízení na trhu.
Bezpečné použití
Abyste zachovali stálou kvalitu a předešli možnému ucpání, nezapomeňte před instalací filamentu zahřát hlavu tiskárny na teplotu alespoň 230 °C. Tím zajistíte, že materiál bude bez překážek proudit, což vám poskytne klid a plynulost při jakémkoli, i tom nejintenzivnějším tisku.
Obecně
| Výrobce | Anycubic |
|---|---|
| Model | IPHPLCG-106 |
| Barva | Bílá |
| Materiál | PLA |
| Rozměry | 1,75 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Objem | 1,26 g/cm³ |
| Prodloužení při přetržení | 12% |
| Bod tání vlákna | 165℃ |
| Teplota tepelné deformace | 56℃ |
| Přesnost | ±0,02 mm |
| Délka | 330 m |
| Pevnost v tahu | 54MPa |
| Pevnost v ohybu | 74MPa |
| Pevnost v nárazu Izod | 46J/m |
| Index tání | 4-69/10min |
| Skladovací prostředí | Suché a větrané |
Doporučené parametry tiskárny
| Teplota trysky | 190-210 °C (50-150 mm/s) | 210-230 °C (150-300 mm/s) | 230-260 °C (300-600 mm/s) |
|---|---|
| Materiál tiskové platformy | Jemná magnetická nálepka |
| Povrchová úprava tiskové platformy | Není požadováno |
| Teplota tiskové platformy | 50-60°C |
| Chladicí ventilátor | 100% |
| Rychlost tisku | 40-250 mm/s |
| Rychlost vytahování | 50 mm/sec |
| Doporučený materiál | PVA |
| Teplota sušení | 50°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
