Filament Anycubic TPU (černý) 1 kg
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 6974662353092 |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| Délka balení: | 19,50 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 19,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Anycubic Technology Co.,Ltd, Yuanshan Street Building No. 11, 518129 |
| Výrobce (e-mail): | support@anycubic.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament Anycubic TPU (černý) 1 kg
Filament Anycubic TPU je pružný materiál s gumovou strukturou, který se vyznačuje velmi vysokou pevností v tahu (prodloužení při přetržení ≥697 %) a vysokou odolností proti opotřebení. Díky své měkkosti a schopnosti ohýbat se v jakémkoli úhlu je ideální pro projekty vyžadující pružnost. Zároveň nabízí odolnost, odolnost proti oděru a olejům, stejně jako zářivé barvy.
Flexibilita a pohodlí při používání
TPU se vyznačuje měkkou, na dotek příjemnou texturou, která vám umožňuje vytvářet modely, které se přizpůsobí tvaru a fungují i pod zátěží. Materiál lze volně ohýbat bez rizika poškození, což z něj činí ideální volbu pro předměty, jako jsou náramky nebo pouzdra na telefony.
Trvanlivost a odolnost proti opotřebení
Filament nabízí vysokou odolnost proti roztržení a dlouhodobou trvanlivost. Díky své odolnosti proti oděru a olejům si zachovává své vlastnosti i v náročných podmínkách. Navíc zajišťuje stabilní tisk bez shlukování materiálu, což vede k esteticky příjemným a trvanlivým výtiskům.
Snazší tisk a praktické aplikace
Předem připravené profily TPU v softwaru pomáhají omezit tvorbu nití a dosáhnout lepší kvality modelu. Vzhledem k pružnosti materiálu se doporučuje jej předem vysušit, aby se při tisku nevytvářely vzduchové bubliny. Filament je ideální pro výrobu tlumičů vibrací, náramků, pouzder na telefony, koleček na hračky atd.
| Výrobce | Anycubic |
|---|---|
| Model | IPHTPBK-102 |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 1 kg |
| Tisková teplota | 195–230 °C |
| Teplota tiskové podložky | 50–60 °C |
| Rychlost tisku | 50–150 mm/s |
| Vytvrzování před použitím | Doporučeno |
| Podmínky vytvrzování | 70–80 °C, 8 h |
| Kompatibilita s ACE Pro | Ne |
| Hustota | 1,23 g/cm³ |
| Průtok materiálu | 25 g/10 min |
| Odolnost proti deformaci | 52 °C |
| Absorpce vlhkosti | 1,08 % |
| Tvrdost | 95A |
| Tuhost materiálu | 50,2 MPa |
| Pevnost v tahu | 34,4 MPa |
| Prodloužení při přetržení | 697 % |
| Ohybová tuhost | 87,6 MPa |
| Ohybová pevnost | 4,26 MPa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
