Filament Anycubic pro PC (bílý) 1 kg
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 6974662353702 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Délka balení: | 19,50 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 19,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Anycubic Technology Co.,Ltd, Yuanshan Street Building No. 11, 518129 |
| Výrobce (e-mail): | support@anycubic.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament Anycubic PC (bílý) 1 kg
Filament Anycubic PC je materiál s vysokou odolností proti nárazům, určený pro náročné aplikace, jako jsou součásti robotů, díly dronů a venkovní vybavení. Vyznačuje se rázovou pevností 42 kJ/m² a teplotní odolností až do 110 °C. Navíc nabízí odolnost proti povětrnostním vlivům, poloprůhledný povrch a snadnou tisknutelnost, což z něj činí univerzální řešení pro mnoho projektů.
Pevnost a teplotní odolnost
Materiál byl navržen tak, aby fungoval pod zátěží a v náročných podmínkách. Vysoká odolnost proti nárazu zajišťuje, že se výtisky snadno nepoškodí, a stabilita při vysokých teplotách minimalizuje riziko deformace a praskání i při dlouhodobém zahřívání.
Odolnost proti povětrnostním vlivům a estetický povrch
Filament poskytuje dlouhodobou odolnost proti UV záření, což zajišťuje, že výtisky nežloutnou, nepraskají ani se rychle neopotřebovávají. Zároveň materiál nabízí hladký povrch a průsvitný efekt, díky čemuž je ideální pro předměty, jako jsou stínidla lamp nebo dekorativní komponenty.
Chytrá řešení a snadné použití
Vestavěný identifikační čip umožňuje automatické rozpoznání parametrů tisku při použití s tiskárnou Anycubic ACE Pro, čímž zjednodušuje celý proces. Opakovaně použitelná cívka se závitovým připojovacím systémem snižuje riziko zamotání filamentu a její teplotní odolnost až do 80 °C zvyšuje trvanlivost a uživatelský komfort.
| Výrobce | Anycubic |
|---|---|
| Kód produktu | IPHPCWH-101 |
| Barva | bílá |
| Materiál filamentu | PC |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hustota | 1,2 g/cm³ |
| Průtok materiálu | 15–20 g/10 min (270 °C/2,16 kg) |
| Teplota tání | 230 °C |
| Stabilita materiálu | až 122 °C |
| Odolnost proti deformaci (0,45 MPa) | 110 °C |
| Absorpce vody | 0,25 % |
| Tuhost materiálu | 2550 ± 100 MPa |
| Pevnost v tahu | 65 ± 6 MPa |
| Pevnost v tahu (osa Z) | 25 ± 7 MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9 ± 4 % |
| Modul pružnosti | 2900±150 MPa |
| Pevnost v ohybu | 105±10 MPa |
| Odolnost proti nárazu (X-Y) | 30±12 kJ/m² |
| Podmínky tisku | Uzavřená komora, nutné sušení |
| Teplota sušení | 80 °C, 6–8 h |
| Teplota trysky | 270–290 °C |
| Teplota tiskové desky | 100–120 °C |
| Rychlost tisku | 40–250 mm/s |
| Maximální objem tisku | 12 mm³/s |
| Minimální průměr trysky | 0,2 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
