Filament Anycubic PETG (šedý) 1 kg
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 6974662352774 |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| Délka balení: | 19,50 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 19,50 |
| Výrobce (adresa): | Shenzhen Anycubic Technology Co.,Ltd, Yuanshan Street Building No. 11, 518129 |
| Výrobce (e-mail): | support@anycubic.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament Anycubic PETG (šedý) 1 kg
Filament Anycubic PETG kombinuje snadnost tisku typickou pro PLA s pevností podobnou ABS a nabízí tak odolné a pružné modely pro každodenní i náročnější použití. Vyznačuje se odolností proti nárazu 45 kJ/m² (X-Y), díky čemuž si výtisky zachovávají svou celistvost i při pádu nebo namáhání. Kromě toho je materiál odolný vůči vodě, povětrnostním podmínkám a mnoha chemikáliím, díky čemuž je vhodný pro venkovní použití.
Trvanlivost a univerzálnost
PETG si v průběhu času zachovává svůj vzhled a strukturu, aniž by při vystavení vlhkosti nebo vnějším faktorům ztrácel lesk či vlastnosti. Je odolný vůči látkám, jako jsou benzín, čisticí prostředky, parfémy a zubní pasta, což zvyšuje jeho univerzálnost. Díky těmto vlastnostem je materiál vhodný pro výrobu hraček, krytů, konstrukčních prvků a mechanických prototypů.
Chytrá řešení a pohodlné použití
Filament je vybaven identifikačním čipem, který spolupracuje s tiskárnou Anycubic ACE Pro a automaticky rozpoznává nastavení tisku. Opakovaně použitelná cívka se závitovým upevněním snižuje riziko zamotání a vysypání materiálu a její odolnost vůči teplotám až do 80 °C zvyšuje trvanlivost. Před tiskem by měl být materiál vysušen a skladován v prostředí s kontrolovanou vlhkostí, aby se zabránilo vzniku vzduchových bublin a zajistil stabilní tiskový proces.
| Výrobce | Anycubic |
|---|---|
| Kód produktu | IPHPEGE-102 |
| Barva | šedá |
| Hmotnost | 1 kg |
| Sušení | Doporučeno |
| Podmínky sušení | 55–65 °C, 8–10 h |
| Kompatibilita s ACE Pro Multicolor Filament Box | Ano |
| Doporučený průměr trysky | 0,2 mm nebo větší |
| Teplota trysky | 230–250 °C |
| Teplota tiskové desky | 60–70 °C |
| Doporučená rychlost tisku | 50–250 mm/s |
| Maximální objem tisku | 12 mm³/s |
| Hustota | 1,23 g/cm³ |
| Průtok materiálu | 25±3 g/10 min |
| Teplota tání | 130 °C |
| Teplota tepelné deformace | 72 °C |
| Odolnost proti deformaci | 69 °C |
| Absorpce vlhkosti | 0,40 % |
| Tuhost materiálu | 1850±100 MPa |
| Pevnost v tahu | 52±1 MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13±1 % |
| Ohybová tuhost | 2000±50 MPa |
| Ohybová pevnost | 80±2 MPa |
| Odolnost proti nárazu (osa X-Y) | 45±2 kJ/m² |
| Pevnost v tahu (osa Z) | 31±3 MPa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
