CR-Silk PLA filament Creality (růžovo-fialový)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 6971636405559 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Délka balení: | 20,00 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 20,00 |
| Výrobce (adresa): | SHENZHEN CREALITY 3D TECHNOLOGY CO., LTD, Meilong Boulevard JinXiuHongDu18f, 518131 |
| Výrobce (e-mail): | cs@creality.com |
| Výška balení: | 6,50 |
CR-Silk PLA Filament Creality (růžovo-fialový)
Filament CR-Silk od společnosti Creality vyniká kovovým, elegantním leskem, přitahuje pozornost a je ideální pro tisk figurek, dekorací, a dokonce i šperků. Vyznačuje se také působivou trvanlivostí a kompatibilitou s většinou tiskáren Creality. Navíc je vyrobena z odolných a zároveň ekologicky šetrných materiálů.
Rychlý a bezproblémový tisk
Díky pečlivému navíjení umožňuje filament hladký a bezproblémový tisk rychlostí až 100 mm/s. Je také odolné proti zamotání. To šetří čas a zabraňuje plýtvání materiálem!
Elegantní a odolné
Filament je velmi příjemný na dotek a vyniká elegantním, jemným leskem, což umožňuje perleťový a hladký povrch modelu bez nutnosti dodatečného leštění. Navíc je vyroben z ekologicky šetrných a odolných materiálů (PLA), díky čemuž je odolný vůči deformaci a vykazuje nízkou smršťovací schopnost. Jeho pevnost v tahu dosahuje 35 MPa a pevnost v ohybu je až 67 MPa.
| Výrobce: | Creality |
|---|---|
| Název | CR-Silk Filament |
| Model | 3301120013 |
| Barva | Růžovo-fialová |
| Teplota extrudéru | Od 190 °C do 230 °C |
| Teplota lože | Od bez ohřevu do 60°C |
| Rychlost tisku | 40-100 mm/s |
| Pevnost v tahu | 35 MPa |
| Pevnost v ohybu | 67 MPa |
| Průměr vlákna | 1,75 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
