CR-PLA Wood Filament Creality (White Pine)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 6971636408666 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Délka balení: | 20,50 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 20,50 |
| Výrobce (adresa): | SHENZHEN CREALITY 3D TECHNOLOGY CO., LTD, Meilong Boulevard JinXiuHongDu18f, 518131 |
| Výrobce (e-mail): | cs@creality.com |
| Výška balení: | 6,50 |
Vlákno Creality CR-PLA Wood (White Pine).
PLA filament Creality CR-Wood je ideální pro tvorbu figurek a dalších předmětů. Vyniká krásnou barvou dřeva, vysokou pevností a odolností proti deformaci. Umožňuje hladký a rychlý tisk - bez ucpávání trysky. Navíc je vyroben z odolných a ekologických materiálů. Zároveň je kompatibilní s většinou FDM tiskáren na trhu.
Špičková kvalita výroby
K výrobě filamentu, který se vyznačuje velmi vysokou odolností, byly použity ekologicky šetrné, biologicky odbouratelné materiály. Jeho nespornou výhodou je také elegantní dřevěná barva - úspěšně jej využijete například pro tisk dekorací.
Hladký tisk
Filament umožňuje hladký a rychlý tisk 3D modelů - rychlostí až 90 mm/s. Vyznačuje se vynikající přilnavostí a nízkým smršťováním. Je také odolné proti deformaci a minimalizuje riziko ucpání trysky tiskárny. To vše vám umožní snadný tisk vybraných dílů a úsporu času!
| Výrobce | Creality |
|---|---|
| Název | CR-Wood Filament |
| Model | 3301130001 |
| Barva | Bílá borovice |
| Teplota tisku | Od 190 °C do 230 °C |
| Rychlost tisku | 40-90 mm/sec |
| Průměr vlákna | 1,75 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
