CR-PETG Filament Creality (žlutý)
| Kategorie: | Filamenty |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 6971636409441 |
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| Délka balení: | 20,00 |
| Množství v balení: | 12 ks. |
| Šířka balení: | 20,00 |
| Výrobce (adresa): | SHENZHEN CREALITY 3D TECHNOLOGY CO., LTD, Meilong Boulevard JinXiuHongDu18f, 518131 |
| Výrobce (e-mail): | cs@creality.com |
| Výška balení: | 7,00 |
Filament Creality CR-PETG (žlutý)
PETG filament Creality kombinuje výhody PLA a ABS filamentů. Je šetrné k životnímu prostředí, není náchylné k deformaci a zároveň umožňuje hladký a přesný tisk. Vyniká také vysokou pevností a odolností proti vlhkosti a jeho povrch je poutavý s krásným leskem. Navíc je filament CR-PETG kompatibilní s většinou tiskáren FDM Creality.
Vysoká kvalita výroby
Díky použití ekologického plastu PETG je filament velmi odolný a nevylučuje nepříjemné pachy. Vyznačuje se také rovnoměrným průměrem a odolností vůči vlhkosti, deformaci a praskání. Jeho pevnost v tahu navíc dosahuje 49 MPa. Další výhodou filamentu je jeho krásný, lesklý povrch - je ideální například pro tisk figurek a dekorací!
Hladký tisk
Filament umožňuje hladký, rychlý a přesný tisk - bez vrásek a bublin na projektu. Zároveň zaručuje dokonalý tok a minimalizuje riziko ucpání trysky tiskárny. Můžete tak bez problémů tisknout své modely a ušetřit drahocenný čas!
| Výrobce: | Creality |
|---|---|
| Název | Vlákno pro 3D tiskárny CR-PETG |
| Model | 3301030033 |
| Barva | Žlutá |
| Tisková teplota | Od 230 °C do 250 °C |
| Pevnost v tahu | 49 MPa |
| Průměr vlákna | 1,75 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
