Digitální RCD / tester odporu smyčky Habotest HT5910
| Kategorie: | Elektronická měřidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| EAN: | 5907489608961 |
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| Délka balení: | 32,50 |
| Množství v balení: | 5 ks. |
| Šířka balení: | 26,50 |
| Výrobce (adresa): | Dongguan maiyilong Electronic Technology Co., Ltd, Qinghu Gongye 4th Road, 60486 |
| Výrobce (e-mail): | sales@habotest.com.cn |
| Výška balení: | 9,00 |
Digitální RCD / tester odporu smyčky Habotest HT5910
Tester odporu Habotest HT5910 je nástroj, který vám umožní získat měření odporu silových obvodů. Nabízí měření smyčky, RCD a AUTORAMP. Má přehledný LCD displej, který vám poskytne rychlé a jasné informace o získaných údajích.
Především funkčnost
Pomocí měřiče úspěšně získáte informace o zemním odporu. Získáte přístup ke 100 skupinám, do kterých se ukládají údaje z provedených měření. Přístroj je vybaven speciálním knoflíkem, který umožňuje zvolit požadovaný typ měření a spustit provoz měřiče tlačítkem "Měřit".
Pohodlné používání
Přístroj HT5910 používá snadno čitelný displej LCD, na kterém se zobrazují všechny získané údaje. Díky tomu máte okamžitý přístup k naměřeným hodnotám, a to i v tmavém nebo světlém prostředí. Měřič čerpá energii ze 6 baterií typu AA, které je nutné zakoupit zvlášť.
| Výrobce | Habotest |
|---|---|
| Model | HT5910 |
| Doba spuštění | 1 x IΔ N300 (500ms), 5 x IΔ N40ms (150ms) (±3ms) |
| Vypínací proud | (0,2-1,1)IΔN (±0,1IΔN) |
| Kontaktní napětí | 0~99,9V (±10%+0,2V) |
| Střídavé napětí | 0~440 V (±3%+3V) |
| Frekvence | Stejnosměrný proud, 45~65 Hz (±1 Hz) |
| Odpor smyčky (RL) | 0,1~2000Ω (±10%+0,2d) |
| Test proudu RL | 0,51 IΔN (±10%+10d) |
| Násobný výkon měřicího proudu | x0,5, x1, x5 |
| Úroveň proudu (IΔN) | 10 mA, 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA |
| Fázový úhel | 0° nebo 180° |
| Napájení | 6 x baterie AA 1,5 V (není součástí dodávky) |
| Rozměry | 180 x 140 x 65 mm |
| Hmotnost | Přibližně 95 g |
| Bezpečnostní hodnocení | EN61010-1 / CAT.III600V |
| Ukládání dat | 100 skupin |
| Rozhraní | USB2.0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
