Neohodnoceno
Rukavice Strend Pro Abelia, tyrkysové, veľkosť 07/S, s blistrom
| Kategorie: | Zahradnické rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8584163074099 |
| Šířka: | 1 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Délka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | nitril |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | samostatné |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | záhradné |
POPIS
Rukavice Kalmia mají dlaň máčenou ve vrstvě šedého nitrilu.
Práce v těchto rukavicích je komfortní, protože jsou prodyšné, lehké, voděodolné a poskytují vynikající cit v prstech.
Jsou určeny hlavně pro nenáročné práce na zahradě a v domácnosti při uklízení.
Úroveň ochrany: 2121X (podle EN388: 2016+A1:2018)
SPECIFIKACE
Materiál: 100% polyester, nitril
Norma: EN 388
Velikost: 7
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
