Neohodnoceno
Rukavice ST AROWANA Honesty 07/S s blistrem
| Kategorie: | Zahradnické rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8584163035205P12 |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | kombinované |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | samostatné |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | v domácnosti |
POPIS: - Rukavice zhotovené z bílého a černého nylonového úpletu beze švů. - Dlan a prsty potažené tenkou vrstvou bílého, resp. černého polyuretanu. - Pružný úplet na zápěstí. Balení obsahuje 12 párů rukavic. POUŽITÍ: - Rukavice jsou určeny k ochraně proti MINIMÁLNÍM rizikům v suchém prostředí. - Jsou urceny hlavní pro nenárocné práce v zahradě a v domácnosti pro úklid.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
