Neohodnoceno
Rukavice ST AROWANA Dahlia 07/S s blistrom
| Kategorie: | Zahradnické rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8584163035182 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 23.5 cm |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | kombinované |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | samostatné |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | v domácnosti |
POPIS
Rukavice zhotovené z bílého a černého nylonového úpletu bez švů.
Dlaně a prsty potažené tenkou vrstvou bílého, resp. černého polyuretanu.
Pružný úplet na zápěstí.
Doporučené použití: k ochraně proti minimálním rizikům v suchém prostředí.
Jsou určené hlavně pro nenáročné práce na zahradě a v domácnosti pro úklid.
SPECIFIKACE
Materiál: nylon, polyuretan
Norma: EN 420, EN 388
Velikost: 7
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
