Neohodnoceno
Vozík Blumax CADDY, 60 lit., 50x60x84 cm, zelený, na zahradní odpad
| Kategorie: | Zahradní vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 3838851387912 |
| Šířka: | 60 cm, 60 |
| Výška: | 84, 84 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka: | 50 |
| Druh produktu: | Vozík |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Nosnost (kg):: | 40 |
| Počet kolies (ks): | 2 |
Praktický zelený zahradní vozík Blumax Caddy s ergonomickou rukojetí pro snadné přenášení v zahradě a na dvoře. Je vyroben ze 100% recyklovaného plastu. Odolný vnějším a povětrnostním vlivům. Maximální nosnost je 40 kg a maximální objem je 60 litrů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
