Neohodnoceno
Nožnice Strend Pro KT3853A, záhradné, na konáre, cut.40, CrV, teleskopické
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| EAN: | 8585023390281 |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Druh: | ručné |
| Délka: | 65 cm |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| Typ: | nožnice záhradné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka rukoväte: | 14,5 |
| Druh produktu: | Záhradné nožnice |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Max. priemer strihu (mm): | 40 |
| Mechanizmus: | Bypass |
| Pákový prevod: | Nie |
| Teleskopická rukoväť: | Áno |
POPIS
Teleskopické nůžky KT3853A na větve. Jejich tvar usnadňuje manipulaci s větvemi bez velké námahy.
SPECIFIKACE
Typ: zahradní nůžky
Materiál: chrom-vanadiová ocel
Mechanismus: Bypass
Nastavitelná délka: 65-100 cm
Délka rukojeti: 14,5 cm
Průměr střihu: 40 mm
Teleskopické: ano
Hmotnost: 2,08 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
