Neohodnoceno
Hrábě zahradní Strend Pro Premium S891, 445x115 mm, 16 zubů, dřevěná násada
| Kategorie: | Zahradní hrábě |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8584163062171 |
| Materiál násady: | Drevo |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | Hrable |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 154 |
| Dĺžka rukoväte: | 115 mm |
| Druh produktu: | Hrable obojstranné |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet zubov (ks): | 16/30 |
| Pracovná šírka (cm): | 45 |
| Typ náčinia: | Hrable |
| Typ použitia: | univerzálne |
| Výmenný systém: | nie |
Zahradní hrábě jsou jedním z nejdůležitějších pomocníků na zahradě. Pomocí hrábě pohrabete listí, posečenou trávu nebo jiný zahradní odpad. Hrábě slouží také k provzdušnění vrchní vrstvy půdy, přetrhávání mechu a kořínků.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
