Neohodnoceno
Hrábě zahradní Strend Pro Premium S891, 445x115 mm, 16 zubů, bez násady
| Kategorie: | Zahradní hrábě |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8584163014606 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Délka: | 44.5 cm |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Násada: | Nie |
| Typ: | Hrable |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Hrable obojstranné |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet zubov (ks): | 16/30 |
| Pracovná šírka (cm): | 45 |
| Typ náčinia: | Hrable |
| Typ použitia: | na trávu |
| Výmenný systém: | nie |
Odolné lehké plastové hrábě bez násady Strend Pro Premium obsahují 16 zubů a jsou oboustranné. Rozměry: 45x12 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
