WORCRAFT Aku vysavač CAVC-S20Li-18L na popel, hepa filtr (bez baterie a nabíječky)
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8584163007073 |
| Šířka: | 28.5 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Délka: | 28.5 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Podtlak: | =< 16 kPa |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414 Sobrance, Slovenská republika |
| Aku napätie: | 20 V |
| Aku program: | Worcraft |
| Distribúcia: | mimo EU |
| Dĺžka trubice: | 20 cm |
| Doba vysávania: | 30 min |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kapacita akumulátora: | 4,0 Ah Li-Ion |
| Materiál hadice: | plast |
| Napätie: | 20 V |
| Objem vrecka / nádoby: | 18 l |
| Pracovný čas: | ±30 min |
| Priemer hadice: | 30 mm |
| Systém napájania: | aku |
| Typ napájania: | vyberateľný akumulátor |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo, vysávač na popol |
| Vysávanie popoľa: | Áno |
| Zberná nádoba: | Nerezová oceľ 18l |
POPIS
Akumulátorový vysavač je určený na vysávání studeného popelu z krbů, grilů, popelníků a podobně.
Odolná a bezpečná sběrná nádoba je vyrobená z nerezové oceli s objemem 18 litrů.
Vysavačej je vybaven HEPA filtrem. Disponuje hadicí dlouhou 1 metr o průměru 30 mm a délkou koncové trubice 20 cm.
Před začátkem vysávání je potřeba se ujistit, že popel neobsahuje žhavé uhlíky a nevyzařuje teplo.
SPEDIFIKACE
Objem sběrné nádoby: 18 l
Pracovní čas: cca 30 min
Průměr hadice: 30 mm
Délka trubice: 20 cm
Délka hadice: 1 m
Podtlak: =< 16 kPa
Napětí: 20 V
Počet dostupných akumulátorů: 0
Nabíječka: ne
Hepa filtr
PŘÍSLUŠENSTVÍ
1x sací hadice
1x papírový sáček na sběr prachu
1x pěnový filtr
1x štěrbinová tryska
1x prodlužovací trubice
1x sací tryska s kombinovaným nástavcem
Neobsahuje akumulátor a nabíječku
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
