Neohodnoceno
STREND PRO BB820 ruční mechanická vrtačka kolovrátek, do 8 mm
| Kategorie: | Vrtačky / šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8585023373888 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 31 cm |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| Typ: | ručné, kolovrátok |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Hmotnosť vrtačky (kg): | 0.84 |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kolovrátok Strend Pro BB820 je spoľahlivá ručná vŕtačka s maximálnym priemerom vŕtania 8 mm. Ideálny nástroj pre presné a efektívne vŕtanie v rôznych materiáloch. S jeho kompaktným dizajnom a jednoduchým ovládaním je vhodný nielen pre profesionálnych remeselníkov, ale aj pre domáce použitie.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
