Neohodnoceno
Vázací drát Pwire.mc 2,00mm, 25m, Pvc
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8585023304158 |
| rozměr: | 25 m |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 17.5 cm |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Typ: | napínací drôt |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 25 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 2 |
| Použitie: | vodiaci drôt k pletivám |
| povrchová úprava: | PVC, poplastovaný |
| Priemer drôtu: | 2,0mm |
POPIS
Napínací drát Pwire je určen jako vodící drát k pletivům. Drát je potažen plastovou vrstvou.
SPECIFIKACE
Typ: vodící drát
Materiál: PVC
Průměr: 2 mm
Délka: 25 m
Hmotnost: 390 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
