Neohodnoceno
Vazací drát na cívce Garden Wire 0,80mm, 75m, Pvc
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585023303984 |
| rozměr: | 75 m |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Délka: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Typ: | drôt s cievkou |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 75 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 0,8 |
| povrchová úprava: | plast, PVC |
| Priemer drôtu: | 0,8 mm |
POPIS
Poplastovaný drát o průměru 0,8 mm a délce 75 metrů má široké spektrum využití ve stavebnictví, domácností nebo zemědělství.
Dodává se navinutý na cívce.
SPECIFIKACE
Typ: vázací drát
Materiál: kov
Povrch: PVC
Barva: zelená
Průměr: 0,8 mm
Délka: 75 m
Cívka: ano
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
